Naujausia Joomla versija

paketai25
Joomla ver. 3.9.13
 
 
 

Naujausia Wordpress versija

wordpress

Wordpress ver. 5.3
 
 
 

Naujausia Opencart versija

joomla-1-5-zaliems

Opencart ver. 3.0.3.2
 
 
 

Joomla 123.lt tinklalapio atnaujinimas ir ateities gairės

Viskas prasidėjo prieš 9 metus kai Andrius sugalvojo sukurt internetinį tinklalapį ir susidūręs su tam tikrais veiksniais sukūrė Joomla123.lt tinklalapį. Plačiau apie tai čia.
Per tuos metus tinklalapis įgijo gana nemažą populiarumą  ir savo lankytojų kategoriją , nes nieko panašaus Lietuvoje nebuvo.Tie kas norėjo patys susikurt savo tinklalapį ir nežinojo kaip ir nuo ko pradėt Joomla123.lt buvo pradžių pradžia. 
Joomla123.lt
benduomenės ir administracijos pagalba šiuo metu yra sukauptas nemažas Joomlos TVS ir jos papildinių sulietuvintų paketų kiekis kuriais gali naudotis visi lankytojai. Nuo 2009 m. praėjo nemažai laiko ir per tą laikotarpį  sparčiai daugėjo įvairių TVS sistemų . Vienos jų išpopuliarėjo kitos nelabai, tačiau šiai dienai jų yra ne viena ir ne dvi ir su kuria kurti tinklalapį jau galima rinktis.

Pasirodė Kunena forumo komponento atnaujinimas.Senesniame plėtinyje surasta aukšto lygio saugumo spraga.

XSS- aukštas pažeidžiamumas versijose nuo 3.0 iki 5.0.13

Taip pat ištaisyta keletas klaidų, atlikti kiti pataisymai. Rekomenduojame kuo skubiau atsinaujit versiją. Prieš atliekant atnaujinimus būtina pasidaryt tinklalapio kopiją!

Naujausia Kunenos versija: Kunena v.5.0.14

  Visi kas sugalvoja susikurt tinklalapį pats ir neturi pakankamai programavimo žinių pirmiausiai sprendžia kaip tai padaryt. Panaršius internete randama daugybė patarimų kurių daugumos esmė tiokia, kad reikia naudot jau sukurtą turinio valdymo sistemą (TVS) ir daugumoje atvėjų rekomenduojama rinktis iš dviejų: Joomla arba Wordpress. Tai amžiaus klausimas ir nesibaigiančios diskusijos kas geriau kas patogiau ir.t.t. Kiekviena pusė turi savo gerbėjus ir savo argumentus. Apžvelgus gausybę straipsnių interneto platybėse ir pridėjus savus pastebėjimus šiame straipsnyje ir pabandysiu pateikt palyginimą.

Kaip atrodys Joomla 4 ir kas įdomaus šioje versijoje? Visi norintys tai pamatyt ir pratestuot gali parsisiųst naujausią Joomla 4 Alpha1 versiją kuri aišku dar yra labai "žalia" ir manau kol bus galutyinė versija nemažai pasikeis tačiau dauguma visko liks. Versija nėra stabiliai veikianti ir skirta testavimo-pažinimo tikslams. Šiuo metu Joomla 4.0 versija dar nėra suderinama su mobiliais įrenginiais ir negalima  Jooma 3.x versijų atnaujinti į Joomla 4 versiją.

Visi norintys ją išbandyt gali parsisiųst diegimo paketą iš čia: Joomla 4.0 Alpha1

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.