PHP failu redagavimas Joomla'os 3.0 sablonuose

Išskleist
2013-03-19 17:53 #10153 nuo Martis33
Martis33 atsakė į temą: Ats: PHP failu redagavimas Joomla'os 3.0 sablonuose
Panaikink tą vietą redaguojant css stilius.
Arba pasinaudok firebug, rask tą vietą kur tai aprašoma ir pašalink. Atsimink kur ką šalinai, o atnaujinus šabloną, vėl ten pat pakeisk (jei reikės)

Tikrai daugiau dalykų padarytume, jei nelaikytume jų neįmanomais.

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

• tomass
  • tomass avataras Temos autorius
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2013-03-13 14:32 - 2013-03-13 14:34 #10136 nuo tomass
tomass sukūrė temą: PHP failu redagavimas Joomla'os 3.0 sablonuose
Sveiki visi,

Buvo viena panasi tema, bet neissiaiskinau vieno klausimo..

Dirbu su T3-framework'u ir naudoju ju "Blank" sablona (Joomla versija 3.0.3). Jei reikia, cia framework'o nuoroda . Tame sablone man yra viena netinkama vieta. Ties meniu punktu yra background'e aprasyta pilkos spalvos juosta, kuri eina per visa ekrana, kad butu aiskiau cia img: nuoroda

Ir as noriu ta vieta is vis panaikinti. Stai kokius variantus as galvojau:

1. Panaudoti "Overrides", kad po sablono atnaujinimo, nedingtu mano pakeitimai. Bet perrasymai nenaudojami sablonam.

2. Panaudoti "custom.css", bet ten gana nemazai css tekstuko yra. Kadangi naudojamas ne paveiksliukas, o aprasoma juosta ir juostos remelis ir net tos juostos background'as aprasytas kaip gradient, naudojant css. O visa ta informacija keisti i tarkim permatoma arba balta spalba, tiesiog kad nesimatytu tos juostos, mano manymu yra nepati geriausia mintis. Kadangi saitas uzkraudineja informacija, kuri is esmes yra visiskai nereikalinga. Kalbu apie tai, kad si info yra aprasyta php failiuke ir saitas uzkraus info, kurios nereikia. Kitaip tariant bereikalingas puslapio apkrovimas.

3. Rasti php failiuka (dar neradau to php failiuko, kuriame apsiraso butent ta vieta), kuriame yra aprasytas sablono backgroud'as ir ta vieta, kur aprasoma ta juosta, tiesiog istrinti. Sis dalykas man kaip ir tiktu geriausiai, bet jau minejau, kad po sablono atnaujinimo galimas daiktas, kad pakeitimu neliks. Nebent atsiminti pakeitimus ir po kiekvieno sablono atnaujinimo daryti to php failiuko pakeitimus is naujo, kas irgi manes nezavi.

Taigi, jeigu kas turite ideju arba kitaip tariant informacijos, kaip galeciau isspresti si klausima, prasau pasidalinkit. Busiu labai dekingas.
Paskutinis taisymas: 2013-03-13 14:34 nuo tomass. Priežastis: Nepasiseke ikelti img.

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Puslapio sukūrimo laikas: 0.195 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.