Tekstas matomas tik neregistruotiem vartotojam

Išskleist
2014-01-12 17:03 - 2014-01-12 17:36 #11018 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: Tekstas matomas tik neregistruotiem vartotojam
Na yra du variantai primas jokiu žinių nereikalaujantis straipsnius ar kita medžiagą padarai matoma tik registruotiems o meniu punktą į juos prieinamą visiems. Kai neregistruotas bandys ten patekt gaus pranešimą kad gali matyt tik užsiregistravę lankytojai galima ir nuorodą į reg.formą įdėt.
Antras būdas galbūt tvarkingesnis neregistruoti mato pranešimą visą laiką (aš kažkada naudojau reklamos rodymui ) tačiau čia reik jau php, šiek tiek js, ir css žinių ir reikalinga šablono korekcija :)

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.
Paskutinis taisymas: 2014-01-12 17:36 nuo Megejas.

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2014-01-12 15:24 #11017 nuo Jonas
Jonas atsakė į temą: Ats: Tekstas matomas tik neregistruotiem vartotojam
Man yra reikalinga pranešti lankytojams ,kad prisiregistravę jie matys visą svetaines informaciją, o kol yra tik svečiai mato tik dalį, bet nenoriu, kad tapatį tekstą jie matytų ir prisijungę.

Išskleist
2014-01-12 15:21 #11016 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: Tekstas matomas tik neregistruotiem vartotojam
Na nelogiška funkcija tai ir nėra .Sistema sudaryta atvirkščiai .
Paprastai nėra prasmės kad prisijungęs vartotojas nematytu kažko ką mano neprisijungęs koks tikslas tada registruotis?. Nebent dėl reklaminių bloku rodymo ir t.t . čia reik žiūrėt konkrečiai ko tau reik kaip viskas turi veikt
Iš principo padaryt įmanoma ir tai ko tu nori susikuriant vartotojų grupes suteikiant atitinkamas teisias ir atitinkamai išdėliojant medžiaga bet administravimas tokio saito nebus patogus

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.

Išskleist
2014-01-12 14:40 #11015 nuo Jonas
Jonas sukūrė temą: Tekstas matomas tik neregistruotiem vartotojam
Ar yra galimybė iš pačios tvs ar tam reikia kokio modulio, kad svetainėje galėtų rodyti tam tikrą tekstą kuris būtų matomas tik neregistruotiems vartotojams, prisijungus vartotojas to teksto nebematytų? Man nepavyko rasti tokių nustatymų moduliuose.

Puslapio sukūrimo laikas: 0.246 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.