Naujienu isdestimas puslapije

Išskleist
2014-03-28 04:33 - 2014-03-28 04:36 #11266 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: Naujienu isdestimas puslapije
Sveiki,
Dar kartą bandau paaiškint:
Jei jau ruošiaties rašyt klausimą tai pirmiausiai pažiūrėkite ar jau nebuvo ta tema rašyta ar nėra įdėta pamokų, straipsnių apie tai !
Antra tokie pagrindiniai paaiškinimai apie Joomla kas kur kaip nustatyti yra paaiškita pačioje joomloje tik reikia Joomlos administravimo skydelyje atsidaryti HELP (pagalba) menių punktą.
Na ir trečia visa dokumentacija yra http://docs.joomla.org
kaip ir šiuo atveju
docs.joomla.org/Help32:Menus_Menu_Item_Article_Category_Blog

ir ketvirta jei jau įterpėte kokią nuorodą tai patikrinkit ar ji veikianti ar neidėjote kokios nesamonės ;)

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.
Paskutinis taisymas: 2014-03-28 04:36 nuo Megejas.
Tema užrakinta.
  • vilmantux
  • vilmantux avataras Temos autorius
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2014-03-27 19:38 - 2014-03-28 15:12 #11265 nuo vilmantux
vilmantux sukūrė temą: Naujienu isdestimas puslapije
Labas vakaras, gal žinote kaip man pakeisti naujienų išdėstima puslapyje? aš turiu puslapi www.p2g.lt ir man pirma naujiena rodo normaliai o kitas dvi rodo colums budu, gal tai būtų įmanoma kaip nors pakeisti per config? ar čia jau reikia perkuoduoti dizaina? pas mane joomlos versija 3.2.3

visa naujienu isdestima ir konfiguravima radau internete pats o kad kitiems nekiltu klausimu ateiti štai nuorada i video kur viska paaiskina:
Paskutinis taisymas: 2014-03-28 15:12 nuo Megejas.
Tema užrakinta.
Puslapio sukūrimo laikas: 0.187 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.