Ar galima su Firebug

Išskleist
2014-11-08 16:12 #11743 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: Ar galima su Firebug
dar kartą sakau php nepamatysi nei su firebugu nei su kuo kitu . Matysi tik atidaręs konkretų failą :). O kaip susirast html id, klasę ir kitka jau rašiau

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2014-11-08 08:27 #11742 nuo sharasx
sharasx atsakė į temą: Ats: Ar galima su Firebug
Man reikia rasti HTML PHP pvz<option> irašas<option> (Sintakse su klaidom) . Nes per firebug galiu redaguoti , brt man kaip rasti tai mano failuose sistemoje, kad galeciau tai pakeisti visam laikui. Su css tai raso kelia ir kuri eilute. Bet man to pat reikia su html ir php...

Išskleist
2014-11-08 04:28 #11741 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: Ar galima su Firebug
Labas,

Jei tai kalba apie php kodą tai firebugas jo nerodo. Jei tai css tai visa tai matosi.
Iš principo jei jau nori naudot firebugą php kodo paieškai tai galima ir juo pasinaudot . Pvz matai tau reikalingo elemento div id pavadinimą tada užsiduodi paiešką to žodžio kad ir total commanderyje ir gauni faila ar failus kur jis naudojamas ten ir susirandi ir t.t.
Iš tavo klausimo neaišku ką tu nori rast

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.

Išskleist
2014-11-07 18:36 #11740 nuo sharasx
sharasx sukūrė temą: Ar galima su Firebug
Sveiki. Gal zinote ar eina su firebug rasti kelia iki failo kuriame yra ta kodo eilute?

Puslapio sukūrimo laikas: 0.253 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.