Daug klausimų

• Bexus2025
  • Bexus2025 avataras Temos autorius
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2014-12-23 12:24 #11802 nuo Bexus2025
Bexus2025 atsakė į temą: Ats: Daug klausimų
O kaip man tą kalbą pasikeisti atsisiuntus, kur reikia eiti, kad įdiegtum ją būtent į kunena forumą, nes per extensions manager man neleidzia ir per kunena template manager neleidzia. Per FileZilla irgi neišeina - nesupranta vertimų :/

Dėkoju už atsakymą :)

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2014-12-23 12:06 - 2014-12-25 06:27 #11801 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: Daug klausimų
Labas.

Dėl pirmo klausimo: galbut hosto problema blokuoja ar ka reikia konkrečiai žiūrėt. Nemokamas hostas lieka nemokamas nei ko paklausi nei ko pareikalausi gauni už dyka tai ir yra kaip yra.
Dėl antro klausimo. Naudokis forumo paieška jau buvo rašyta.: vertimą gali pasiimt : www.transifex.com/projects/p/Kunena/language/lt_LT/
Jei nori pats verst kaip tai daryt yra straipsnis: www.joomla123.lt/gaires-vertejui .

Dėl visų kitų klausimu tai patart, atsakyt galima tik į konkrečius klausimus o čia jie gana abstraktūs kaip galima atsakyt i klausimą:
"aš norėčiau susiremontuot automobilį ką man daryt........."
kaip teisingai užduot klausimą jau aiškinta čia:
www.joomla123.lt/forumas/Administracijos...klausim%C4%85-forume

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.
Paskutinis taisymas: 2014-12-25 06:27 nuo Megejas.
Jis(-i) pasakė AČIŪ: Bexus2025

• Bexus2025
  • Bexus2025 avataras Temos autorius
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2014-12-23 08:14 #11800 nuo Bexus2025
Bexus2025 sukūrė temą: Daug klausimų
Sveiki, neseniai susikūriau tinklapį : www.bexus2025.lhosting.info/index.php , tik turiu daug problemų, jei galite, prašau į jas atsakykite:

1. Esu parsisiuntęs Facebook Like Box modulį, bet kaip aš tinklapy esančiame facebook modulį paspaudžiu "LIKE", man išmeta error:
prntscr.com/5k0vpy , kaip sutvarkyti šią problemą, kad galėtų žmonės spausti mygtuką "LIKE" ?

2. Aš naudoju Kunena forumą, bet man neišeina jo išsiversti (taip pat ir joomla administratoriaus panelėj) į lietuvių kalbą. Bandžiau per "LiveZilla" kažką keisti, bet nepavyko, parsisiunčiau jūsų LT package, bet ten rašo, kad jis tinka tik iki 2.6 Joomla versijos, o pas mane Joomla 3.x, pasilikau prie to pačio angliško vertimo, bet labai norėčiau jį pakeisti į lietuvišką. Gal žinote atsakymą ?

3. Noriu, kad ImageSlider nebūtų įrėmintas mėlyname rėme, bet nežinau kur keisti tai, buvau nustatymuose, bet ten nebuvo nieko, kas man galėtų padėti. Gal būt žinote, kaip man panaikinti tą mėlyną rėmą, tik, kad liktų paveiksliukai, kurie slidinami ?

4. Kaip man įdėti šaukyklą (Chat Box) kurioje galima paprastai susišnekėti ? Ieškojau jos instaliavimo joomla extensions managerį, bet įinstaliavęs tą shoutbox neradau niekur kur ją galima publikuoti ir tvarkyti nustatymus, net componets skiltyje nieko nebuvo. Gal žinote kokią shoutbox (šaukyklos) sistemą, ir kur man reikėtų eiti, norit sutvarkyti ar aptvarkyti jos parametrus ?

5. Kaip man padaryti, kad paspaudus kokį nors mygtuką eitų į mano nurodytą nuorodą, jokių nustatymų neradau. Gal būt reikėtų viską su linkais tvarkyti per HTML kodus ?

Tai visi mano klausimai, kokius aš norėčiau paklausti jūsų. Iš anksto dėkoju :)

--
Pagarbiai,
Joomla123.LT forumo
narys Bexus2025

Puslapio sukūrimo laikas: 0.242 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.