Šablono redagavimo programa

Išskleist
2016-08-12 15:59 #12549 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: Šablono redagavimo programa
Labas,

Šabloną redaguot gali dreamweaver, notepad++, editplus ar panašimomis programomis naudokis ta kuri tau patogesnė jų yra ne viena dešimtis.
kaip pagalbinis instrumentas kad patogiau ir greičiau dirbt būtų rekomenduočiau naudotis (jei naudoji firefox naršyklę ) Firebug programą , jei Chrome tai joje jau yra įmotuotas panašus įrankis . Yra ir Firefoxe tačiau man asmeniškai jie nėra tokie patogūs kaip Firebug bet čia skonio ir pripratimo reikalas :)

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2016-08-09 07:52 #12546 nuo lukiuxas
lukiuxas sukūrė temą: Šablono redagavimo programa
Sveiki, ieškau sau šablono, tačiau rasti grynai tokį, kuris tenkintų visus mano poreikius yra gana sunku ar net neįmanoma. Galiausiai radau šabloną, kuris man visai patinka, tačiau vis tiek norėčiau pakeisti šrifto dydį, spalvą, banerio dydį ir t.t. Tam ieškau patogaus įrankio, nes atsidarius su notepadu nieko nesuprantu. Gal galėtumėte rekomenduoti kokią nors programą? Kažkada esu žaidęs su dreamweaver, ar jis tiktų ir šablonų redagavimui?

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Puslapio sukūrimo laikas: 0.160 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.