Gantry5

Išskleist
2017-12-03 12:27 #12692 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: Gantry5
Labas,
Ganty 5 yra yra taip vadinamas" frameworkas " kurio pagrindu gali kurt šabloną nuo nulio arba jo pagalba kažką integruot titus šablonus (čia priklauso nuo tavo žinių apie programavimą) tarp kitko ši framewora gali naudot ir kitose platformose pvz wordpress .
Reikalavimai keliami daugiau ne Joomlos versijai o serveriui kuriame dirbi. pilna dokumentacija kaip naudotis ir kokie reikalavimai čia:
docs.gantry.org/gantry5/basics/system-requirements
Kas liečia šablonus tai yra vienas pagrindinis dalykas čia ne tik ganty liečia bet ir kitus jei šablonas bus sukurtas kito frameworko pagrindu viena su kitu "suženyt" bus labai sudėtinga arba aplamai neįmanoma. šiaip aišku teoriškai padaryt galima viska tačiau ar tai apsimoka ir verta jau kitas klausimas

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.
Jis(-i) pasakė AČIŪ: stepasr

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2017-12-01 11:12 #12691 nuo stepasr
stepasr sukūrė temą: Gantry5
Girdėjau dabar gan plačiai naudojamas Joomla plugin'as Gantry5. Sakykit ar visi Joomla 3.6 ir aukšesniu Joomla versijų šablonai draugauja su šiuo plugin'u??? Jeigu ne ... ar sunkus rasti ""draugiškus" šablonus??? Tikriausiai kitos kompanijos turi sukūrę kažką panašaus į Gantry5??? (Gantry5 - berods RocKet produktas?)

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Puslapio sukūrimo laikas: 0.185 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.