Ar jau verta naudoti Joomla 3.0.x ?

• DLike
  • DLike avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2013-07-17 05:25 #10517 nuo DLike
DLike atsakė į temą: Ats: Ar jau verta naudoti Joomla 3.0.x ?
Dėkui, bandysiu iškart prie 3.1 eit, nes plėtiniai reikiami jau palaiko šią versiją.

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2013-07-16 18:17 #10516 nuo Martis33
Martis33 atsakė į temą: Ats: Ar jau verta naudoti Joomla 3.0.x ?
Jeigu puslapyje bus naudojami išplėtimai, kurie tinkami 3.1 versijai, tai tada gali iškart ją ir naudot. 3.1 nuo 3.2 ir paskui nuo 3.5 nedaug kuo skirsis, tai bus nesunku atnaujinti
Nu o jei naudosi išplėtimus, kurie tinkami dar tik 2.5 versijai, tai rinkis šitą versiją. Vis tiek ji bus palaikoma iki 2014 metų pabaigos. O paskui galėsi atsinaujinti į 3.5.

Tikrai daugiau dalykų padarytume, jei nelaikytume jų neįmanomais.
Jis(-i) pasakė AČIŪ: DLike

• DLike
  • DLike avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2013-07-16 17:44 #10515 nuo DLike
DLike atsakė į temą: Ats: Ar jau verta naudoti Joomla 3.0.x ?
Turiu puslapį su joomla 1.5 versija, galvoju reikia atnaujinti, praktiškai naujai viską daryčiau ir nesugalvoju, ar dar imti 2.5 versiją, ar 3.1? Šiaip aišku logiška būtų imti naujausią versiją, bet ten kažkaip skaičiau, kad vis tiek šita 3.1 neilgam, bus 3.5. Tai šiuo metu kaip ir didesnės galimybės, daugiau išvystyta 2.5. Mano klausimas, ar bus daug lengviau migruoti iš 3.1 į 3.5 ar panašiai tas pats kaip iš 2.5? Jei lengviau, tai tada gal ir iškart reik 3.1 versiją imti...

Išskleist
2013-01-09 10:49 #9718 nuo Martis33

kas liečia administravimo mygtukus, tai man kolkas viskas patinka nepaisant kad visiškai naujas stilius/išdėstymas negu 1.0/1.5/2.5 versijose.

Kiekvienam savaip: tau patinka, man ne :) Ir šiaip tas išdėstymas jokios įtakos funkcionalumui neturi, o ir be to galima priprasti. Arba, jei moki, persidaryt.

kolkas pagrindinis + joomla3 versijoj turbūt bus "mobile ready"

Šitą galima ir j25 pritaikyti. Šablonų yra pilna prikurta. Nu gal nebent su administacija sunkiau. Bet tai ir ne bėda. Turbū t mjažai kas redaguoja puslapį kokiu nors mobiliu įrenginiu

Išskleist
2013-01-09 10:33 - 2013-01-09 10:34 #9716 nuo DshowS
DshowS atsakė į temą: Ats: Ar jau verta naudoti Joomla 3.0.x ?
buvai teisus dėl FF priedų, vieną išjungiau ir ant FF veikia, o ką prikabinau faile ankstesniame post'e tai ten vaizdelis ant IE9.

kas liečia administravimo mygtukus, tai man kolkas viskas patinka nepaisant kad visiškai naujas stilius/išdėstymas negu 1.0/1.5/2.5 versijose.

kolkas pagrindinis + joomla3 versijoj turbūt bus "mobile ready"
Paskutinis taisymas: 2013-01-09 10:34 nuo DshowS.

Išskleist
2013-01-09 10:25 #9713 nuo Martis33
Sveikas,

tai čia gal pas tave problema su naršykle. Pas mane taipo niekad nė su viena nebuvo. Bandyk išvalyt talpyklą. Arba gal kokie priedai neigiamai veikia. pabandyk perleisti FF be priedų.

Mano nuomone, kol kas šios versijos labai didelis minusas yra tas, kad administacijos visi valdymo mygtukai labai nelogiškai išdėstyti. Ir pvz įdiegus kitus išplėtimus, kai kurių valdymas išvis išsidarkęs. Nors šita gal vėliau ir patvarkys.

Taip pat joomla 3 kol kas jokių super naujovių neturi, taip kad šiuo metu pilnai pakanka j25 versijos.

Jis(-i) pasakė AČIŪ: DshowS

Išskleist
2013-01-09 08:58 #9702 nuo DshowS
DshowS sukūrė temą: Ar jau verta naudoti Joomla 3.0.x ?
sveiki,

įsidiegiau naujausia versiją 3.0.2 iš joomla.org ir bent man su Firefox neviskas veikia, pvz kuriant naują meniu tipą, negaliu pasirinkti tipo nes tipų sąrašas atrodo nekaip ant IE (ant FF išvis jo nerodo, ant chrome lyg ir veikia) ( žiūrėti prisegtą failą).

gal dar kokių bug'ų pastebėjot ?
Priedai:

Puslapio sukūrimo laikas: 0.273 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.