Nepavyksta perkelti svetainės į užsienio serverį

Išskleist
2015-08-15 15:08 #12131 nuo renatka
renatka atsakė į temą: Ats: Nepavyksta perkelti svetainės į užsienio serverį

Megejas parašė: Na tai jei Joomla meta "Your host needs to use PHP 5.3.10 or higher to run this version of Joomla! "
tai joks programuotojas nepadės :) čia aiškiau jau nebebūna

Ačiū.. pasakysiu, kad pabandytų pagyventi nemokamam viešbutį :)))

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2015-08-15 14:51 #12130 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: Nepavyksta perkelti svetainės į užsienio serverį
Na tai jei Joomla meta "Your host needs to use PHP 5.3.10 or higher to run this version of Joomla! "
tai joks programuotojas nepadės :) čia aiškiau jau nebebūna

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.
Jis(-i) pasakė AČIŪ: renatka

Išskleist
2015-08-15 14:43 #12129 nuo renatka
Ai aš nepasakiau, ten žmonės amerikoje gyvena, tai manau kažkur ten laikyti ir reikia, bet, kad nemokama susirado tai cia nesamone, buvau sakiusi, kad geresni hosta susirastu, kad nemokamas nesamone.. buvau jau girdejus. Bet matyt taupumas nugalejo, as irgi nesuprantu tokiu zmoniu.
Tai cia kaip suprantu hosto problema? Nes galvoju gal as ka ne taip darau, gal pas programuotoja koki nesti, tik abejoju ar jis man kuo pades, nes jau atrodo viska isbandziau.. bent jau ka mokejau

Išskleist
2015-08-15 13:41 #12128 nuo Megejas

renatka parašė: Na taip.. aš pirmą kart dedu užsienyje, draugei tinklalapi dariau, susirado serveri uz dyka.. jau pamacius kad uz DYKA supratau, kad bus bajeriu..akurat :)

kaip minėjau jau su mokamomis paslaugomis yra tikrai daug problemų kol paleido o čia jei dar nemokamas...... nesuprantu aš tokių žmonių juk jau kainas ir taip nebėra super jei brangu 4-6€ planai serveriai.lt tai galima paimt už 1-2 € vhost.lt jei apkrovos nėra didelės veikia visai pusėtinai o jei jau per metus negali skirt 12€ tinklalapiui klausimas ar jis aplamai reikalingas tam žmogui juk kad ji kažkiek populiarint kelt reikalingos vis viena bus investicijos ir ne 10 eurų nes kaip suprantu pats nieko nepasidarys o sukurt ir palikt likimo valiai..... tai nuo tokių "šiukšlių" ir taip jau lūžta internetas

Išskleist
2015-08-15 13:27 #12127 nuo renatka
Na taip.. aš pirmą kart dedu užsienyje, draugei tinklalapi dariau, susirado serveri uz dyka.. jau pamacius kad uz DYKA supratau, kad bus bajeriu..akurat :)

Išskleist
2015-08-15 13:08 #12126 nuo Megejas
Labas,
O ką čia suprast juk aiškiai Joomla rašo netinka serverio php versija o ka ten info rašo tai dar ne visad tiesa. Aplamai kiek susidūriau
su užsienio serveriais Olandijoje, UK tai sunku įsivaizduot kaip ten aplamai kažkas kažką gali paleist .....kažkoks nesusipratimas kažkiek geriau JAV o jau apie tech.pagalba geriau patylėt..... taip kad naudokimės lietuviškais serveriais ir nedarykim sau problemų

Išskleist
2015-08-15 11:01 #12125 nuo renatka
renatka sukūrė temą: Nepavyksta perkelti svetainės į užsienio serverį
Sveiki, nepavyksta perkelti svetainės į užsienio serverį. Joomlos versija 3.4.3.

Kai bandau atkur iš Akeeba Backup JPA failo su kickstart.php jau diegimo pradžioje išmeta klaidą:

AN ERROR OCCURED
The file is not a JPA archive

Tada kėliau visus svetainės failus per FTP, Kūriau DB, importavau duomenis į MySql ir tt. Surinkus domeną išmeta: Your host needs to use PHP 5.3.10 or higher to run this version of Joomla! o Serverio info rašo, kad PHP versija 5.4.39, tai kaip ir turėtų tikti..

Gal kas suprantate, kame čia problema? Kaip suprantu kažkas netinka serveryje. Savo serveryje ne kartą tą pačią svetainę atkųtinėjau, viskas gerai.

Gal suprantat kas čia gali būti blogai?

Puslapio sukūrimo laikas: 0.260 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.