admirorgallery galerija nenori kurti albumu

• gibsonas
  • gibsonas avataras Temos autorius
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2012-12-18 12:11 #9580 nuo gibsonas
gibsonas atsakė į temą: Ats: admirorgallery galerija nenori kurti albumu
dėkui už atsakymą, bet pasirinkau phoca gallery, papraščiau ir pilnai pakanka :)

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2012-12-17 17:56 #9575 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: admirorgallery galerija nenori kurti albumu
Labas,

Nors aš jo nesu naudoję tačiau manau kad neskaitai dokumentacijos. Kad sukurt galeriją reikia komponento o ne vien plugino. Pluginas tai papildinys praplečiantis standartins funkcija ir viskas taip kad turėtu būt komponentas + pluginas. pažiūrėk dokumentaciją manau kad bus taip

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.

• gibsonas
  • gibsonas avataras Temos autorius
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2012-12-17 16:01 - 2012-12-17 16:02 #9573 nuo gibsonas
gibsonas sukūrė temą: admirorgallery galerija nenori kurti albumu
Sveiki,
naudoju admirorgallery plugina joomlai 2.5 viskas lygtai ir gerai su ja, bet niekaip neišeina sukurti albumu, sukėlus nuotraukas i /imges/simpledata/nuotraukos viska gerai rodo, atsiranda nuotraukos ir pan, bet tik sukurus subkataloga /nuotraukos/ kataloge ir ikėlus į ji nuotraukas bandant eit meta klaidą:

Warning: fopen(/mano_svetaines_direktorija/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery/thumbs/katalogas/subkatalogas/index.html) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /mano_svetaines_direktorija/public_html/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery/classes/agHelper.php on line 414

Gal kas žinot kame bėda? bandžiau ieškot internete, bet konkrečiai tokios bėdos kaip ir neradau sprendimo. :(
Paskutinis taisymas: 2012-12-17 16:02 nuo gibsonas.

Puslapio sukūrimo laikas: 0.161 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.