Antivirusinė blokuoja tinklapį

Išskleist
2017-02-20 16:05 #12657 nuo Beata
Beata atsakė į temą: Ats: Antivirusinė blokuoja tinklapį
Ačiū už patarimus.
Šiandien vėl skenavau visomis internetinėmis programomis. Randa žalingus kodus tik Sucuri ir Qutera. Kitos programos neranda, sako švaru.
Ir Nortonas neranda. Sucuri tai man atrodo iš savo cashe rodo, net nebeskenuoja, - iš karto rodo raudonai
Taip, praskenuoti galiu, bet labai jau nenoriu įdieginėti vietinio serverio.
Kažkada esu naudojus XAMMP, bet dabar nesinori be reikalo apkrauti kompo.

audrone.serveriai.lt

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2017-02-20 15:55 #12656 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: Antivirusinė blokuoja tinklapį
Labas,
Į serverį tokios antivirusinės neįdiegsi. Čia reikalinga "speciali" antivirusinė ir tai diegia hostas. Egzistuoja ir antivirusinės tinklalapiams tačiau kiek efektingos nežinau.
Taip reikia parsisiųst kopiją (pvz darytą Akeba) išpakuot failus kompiuteryje , parsisiųst ESET ir praskanuot failus ras neras niekas nežino tačiau juk pati sakei kad ESET blokuoja tinklalapį todel logiškai mastas tas pats turėtų būt ir pas tave. Jei neras tada kopija pasileidi pas save kompe lokaliame serveryje gali naudot XAMMP, WAMP OPENSERVER a ar dar koki kas labiau patinka jame paleidi Jooml akad veiktų ir tada vėl skanuoji failus nes virusai (skriptai) kurie veikia tinklalapiuose gali būt neaktyvūs kol kol nėra atitinkamos terpės. Jie veikia kitaip nei paprasti kompiuteriniai virusai.

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.

Išskleist
2017-02-20 12:10 #12655 nuo Beata

Megejas parašė: Galimas vienas iš variantų:
Dabartinio saito kopiją pasileidi localhoste parsisiunti ESET trial antivirusa prasiiskanuoji pamatai ka jjis randa ir susitvarkai :)

Ar tai reiškia, kad parsisiųsti visus failus į kompiuterį, ar reikia įdiegti ir vietinį serverį (atsiprašau už galbūt kvailą klausimą)
Turiu kopijas su Akeeba

Klausimas: ar ESET parodys? Dabar jis tiesiog blokuoja priėjimą prie svetainės vartotojams su ESET

audrone.serveriai.lt

Išskleist
2017-02-18 16:41 #12654 nuo Megejas
Aš asmeniškai nebandžiau. Būtinai pasidaryk kopiją prieš valant nes galbūt ten visai ne virusiniai failai o kai nusineš kažin ar susigrąžinsi. Rankniu būdu valymas patikimesnis.
Galimas vienas iš variantų:
Dabartinio saito kopiją pasileidi localhoste parsisiunti ESET trial antivirusa prasiiskanuoji pamatai ka jjis randa ir susitvarkai :)

Išskleist
2017-02-18 15:31 #12653 nuo Beata
Gal kas nors bandė Detectify
Gal vertėtų, 14 dienų nemokamai. Gal išvalys?

audrone.serveriai.lt

Išskleist
2017-02-18 14:17 #12652 nuo Beata
Ačiū, kad atsiliepei.
Taip, skenuoju visomis žinomomis man programomis. Vienos randa, kitos ne. Šiuo metu ir serveriai.lt antivirusinė nieko neranda
O čia dabar nurodo Qutera: - pabandyk surasti, kai nurodo kategorijas
/apie-mus/genealogai-konsultuoja
Severity: 	
Potentially Suspicious

O sucuri tai iš viso esu juodame sąraše
bet svetainę blokuoja tik ESET

Nespėpsiu, svetainė buvo puolama visus 2016 metus, metų pabaigoje perdariau pagal seniau dovanotą Joomlos 10-mečiui jsn_dona pro šabloną. Turiu dar vieną svetainę su tuo pačiu šablonu. Ten viskas gerai (tpfu, tpfu)

Jau nežinau ką ir daryti. Turiu įdiegus kelis saugumo įskiepius, kurie praneša apie bandymą jungtis ir blokuoja IP bei įrašo į .htaccess failą.
Bėda, kad šiame universaliame plane laikau tris svetaines. Dėl to puolimo net Drupal perdariau į HTML svetainę, nes maniau, kad ji buvo nesaugi.

Google perindeksavau, dabar nesu juoduosiuose sąrašuose ...

audrone.serveriai.lt

Išskleist
2017-02-17 18:39 #12651 nuo Megejas
Kad tai antivirusinės problema mažai tikėtina ypač jei iki tol viskas buvo gerai.
Šiaip reikia prasiskanuoti. Internete nemažai online skanerių geekflare.com/online-scan-website-securi...es/#1-Scan-My-Server
Nelabai aš jais pasitikiu , nes paprastai būna virusų o jie jų neranda :) todėl naudoju savo metodiką bet tavo atveju yra atvirkščiai randa praktiškai visi 5-7 malware tipo o tai jau negerai.
Kiek matu tinklalapis labai apkrautas java skriptais gal kažkurie ir nepatinka antivirusinėms o gal ten iš tikro virusas. reikia žiūrėt. Jei nekenksmingi nieko tokio tik blogai jei google į juos įtartinai žiūri įtrauks į black sąrašą.

Išskleist
2017-02-17 15:20 #12650 nuo Beata
Beata sukūrė temą: Antivirusinė blokuoja tinklapį
Gal kas turėtų minčių ?

Mano viena iš svetainių blokuojama Eset antivirusinės. Pranešė trys žmonės.
Kas galėtų būti? Joomla paskutinė versija.
Ar virusinės per stipriai nustatytos, ar pas mane kas nors negerai ? Tinklapis

audrone.serveriai.lt

Puslapio sukūrimo laikas: 0.333 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.