Virtuemart Errors & Warnnings

  • jamajkaz
  • jamajkaz avataras Temos autorius
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2013-04-22 12:30 #10292 nuo jamajkaz
jamajkaz atsakė į temą: Ats: Virtuemart Errors & Warnnings
Dekui uz greita atsakyma. Butinai kreipsiuos i juos ziuresim ka atsakys

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2013-04-22 12:06 #10291 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: Virtuemart Errors & Warnnings
Labas,

Na problema išspręs tik hostas.Pasakysiu savo nuomone tiesiai koks serveris tokios ir problemos. Be jokių problemų su VM ir 755 teisemis public kataloge veikia hostex, serveriai.lt hostuose. Su perkėlimu už public ribų gali būt problematiška jei naudoji virtualu hosta čia priklauso nuo hosto konfigūracijos taigi kreipkis į juos

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

  • jamajkaz
  • jamajkaz avataras Temos autorius
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2013-04-22 10:17 #10290 nuo jamajkaz
jamajkaz sukūrė temą: Virtuemart Errors & Warnnings
Sveiki,

Kreipiuosi pagalbos nes nerandu sprendimo pats, jei galite padekit.
Visu pirma susiduriau su save path ir invoices problema, sukurus papke aukstciau uz publick_html folderi jo neeina koreguoti net su 777 permision (Kyla klausimas kad tai turbut serverio nustatymai?) Na sukuriau as ji publick_html folderyje nors suprantu kad tai nera saugu, su 755 permisions jo neeina koreguoti, tiktais su 777 permision jis koreguojasi ir sukuria invoices papke, kurios permision 755. Vel meta warninga kad neeis i ji nieko irasyti. Pakeiciau as ji vel i 777 tada jau viskas gerai. Suprantu kad reikia isspresti problema ir kad visi folderiai butu 755 kaip minimum bet kolkas tai nesigauna.
Na toliau prasideda tokios nesamones kaip pvz:
Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/home/ambertearo/domains/ambertearofsun.com/public_html/images/stories/virtuemart/product/resized/power_drill_90x90.jpg' for writing: Permission denied in /home/ambertearo/domains/ambertearofsun.com/public_html/administrator/components/com_virtuemart/helpers/img2thumb.php on line 311

Man pradejo kilt klausimas, kodel joomla 2.5.9 kuria ir valdo visus failus nepriklausomai ar tai 755 ar 777 permisions lygis, o beto joomla gali koreguoti ir failus auksciau nei public_html directorija, o Virtuemart ne.

Yra minciu? Please padekit!

P.S. Pas mane kyla tik viena mintis kad Virtuemart reikia suteikti tokias pat teisias kaip joomlai, bet kaip tai padaryti nzn.

Naudoju joomla 2.5.9 ir Virtuemart 2.0.20b
Serveris us.lt

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Puslapio sukūrimo laikas: 0.177 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.