joomla darbų užsakymas

Išskleist
2012-01-03 16:31 #6295 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: joomla darbų užsakymas
Labas,
Na kol kas tinklapis nekomercinės paskirties ir jo tikslas populiarinti joomla lietuvoje, apjungti visus tuo besidominčius. Tie kas nemoka ar nenori patys kuri tam yra skirta vieta (subforumas) Komerciniai pasiūlymai joje gali skelbtis norintys paslaugų ar tie kas jas tiekia be to galima su kiekvienu registruotu jos nariu susirišti asmeniškai ir aptarti tuos klausimus jei kam tai aktualu

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2012-01-03 16:20 #6294 nuo mindelejavas
mindelejavas sukūrė temą: joomla darbų užsakymas
Kilo tokia mintis, kad jūsų tinklapyje reikėtų padaryti tinklapių kūrimo skiltį kur žmonės galėtų įdėti, kad reikia sukurti tinklapį su joomla, dizainą ar sutvarkyti jį. Šitas tinklapis mokina kaip reikia kurti su joomla, bet yra kur patys išvis nieko nesupranta tinklapių kūrime ir mokintis nenori. Todėl galėtų šio puslapio nariai užsidirbti pinigų, o jų juk kiekvienam reikia. Siūlyčiau tam panaudoti atskirą komponentą, nes forume dėl naujų temų nusikeltų tik žemyn, o vadintusi "Užsakymai". Kaip manot forumo skaitytojai ar reikia šitokio dalyko šitame tinklapyje?

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Puslapio sukūrimo laikas: 0.246 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.