JoomShopping problemos su kategorijų kūrimu

  • eviiii6
  • eviiii6 avataras Temos autorius
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2016-02-01 13:49 #12357 nuo eviiii6
eviiii6 atsakė į temą: Ats: JoomShopping problemos su kategorijų kūrimu
Kūrimas vyksta localhoste, skype neturiu. Neleidžia kurti, tai ir turėjau omenyje, jog kai spaudžiu "išsaugoti" meta tą langą, kur rašo, jog error conection. Tada perkraunu puslapį ir matau, jog kategorija sukurta nebuvo. Dar kart bandau ir tai kartojasi. Čia būtent apie JoomShopping kategorijas, kitų nebandžiau. Porą prekių leido be problemų įkelti. Kai kuriuos nustatymus taip pat išsaugo be problemų.

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2016-02-01 13:38 - 2016-02-01 13:39 #12356 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Ats: JoomShopping problemos su kategorijų kūrimu
Sveiki,
O kur ta "kūryba" vyksta ta prasme local hoste ar online nutolusiame serveryje? Jei tai kokiame online ir dar nemokamame hoste tai 99% problemos pačiame hoste.
Jei pas save kompe įdiegtas virtualus serveris (localhost) tai gali būt kad tais pačiais portais dirba kita programa pvz skype čia visa tai kad neužsikrauna puslapis.
Kitas klausimas ką nori pasakyt "neleidžia kurt kategorijų...." kaip tai pasireiškia jei tai meta kokia klaida tai kokia tai klaida? jei ne tai iš ko sprendi kad neleidžia? Čia kalba apie JoomShopping kategorijas ar aplamai?

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.
Paskutinis taisymas: 2016-02-01 13:39 nuo Megejas.

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

  • eviiii6
  • eviiii6 avataras Temos autorius
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2016-02-01 13:28 #12355 nuo eviiii6
eviiii6 sukūrė temą: JoomShopping problemos su kategorijų kūrimu
Sveiki, labai keista problema atsirado. Naudoju Joomla 3.4.8, tik pradėjau kurti tinklapį, įsidiegiau JoomShopping tiesiai iš Jooml'os. Pradėjau kurti kategorijas ir protarpiais (t.y. vieną kategoriją leidžia sukurt, kitos ne) atsiranda "problemų su prisijungimu" (prikabinu pav.). Kai taip atsitinka, iš pradžių ilgai galvoja, ir poto išmeta tą langą. Tada perkraunu ir bandau dar kart kurt, tai iš 10 bandymų gal 1 kartą sukuria normaliai kategoriją. Kas tai gali būti?
Priedai:

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Puslapio sukūrimo laikas: 0.316 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.