Kalbų komponentas "Fish"

Išskleist
2018-05-06 05:45 #12713 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Kalbų komponentas "Fish"
Labas,
Taip kaip padaryt tinklalapį keliomis kalbomis (kiekis neribojamas) .Aiškus tutorialias čia:
docs.joomla.org/J3.x:Setup_a_Multilingual_Site

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.
Jis(-i) pasakė AČIŪ: bonemas

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2018-05-04 14:11 #12712 nuo bonemas
bonemas atsakė į temą: Kalbų komponentas "Fish"
Tada sekantis klausymas apie Joomlos daugiakalbę sistemą. Ką turi galvoje ? Kaip pvz padaryt daugiau kalbų ? Anksčiau buvau panaudojęs Joomfish . (Turėjau vieną svetainę su labai gerų sumanymų, tik hmmmm ilga istorija. ) . Dabar dominuosi tik šiaip, kad žinot, jai prireiks, nes planuojam kaip kuriuos straipsnius vers. Kaip padaryt dvi kalbas svetainėje nenaudojant tam skirtų komponentų ? Aš nesugalvoju, pasufleruok :)

Išskleist
2018-05-03 18:46 #12711 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Kalbų komponentas "Fish"
Labas,
Joomfish kompnento jau nebėra Jei jau reik kažko panašaus gali pabandyt
extensions.joomla.org/extensions/extensi...gual-content/falang/
tik kažin ar verta apkraut sistemą juk Joomla turi savo daugiakalbę sistemą na bet čia spręst tau.
Dėl WP tai pluginų tikrai nemažai tik reik pasibandyt kad poreikius atitiktų. Užduok paiešką wordpress multilingual plugin ir rinkis

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.
Jis(-i) pasakė AČIŪ: bonemas

Išskleist
2018-05-03 10:49 #12709 nuo bonemas
bonemas sukūrė temą: Kalbų komponentas "Fish"
Laba diena. Prieš kažkiek metų buvo kalbų nemokamas plėtinys "Fish" . Dabar aš jo nerandu. Gal pavadinimas pasikeitė , ar jau nėra free ?
Ir antras klausymas apie wordpress . Kadangi tame forume temų nėra ir neįmanoma sukurt, klausiu čia.
Ar toks pats plėtinys yra tvs,e wordpress,e ? Googlinau nerandu , bet gal aš tik nerandu ?

Puslapio sukūrimo laikas: 0.192 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.