Nemokami Joomla templeitai

Išskleist
2019-02-17 13:21 #12741 nuo bonemas
bonemas atsakė į temą: Nemokami Joomla templeitai
Ačiū. Bet aš noriu nuorodos šitame forume kur galima apie tai padiskutuot, nes visą tai aš padarau ir jokių problemų, bet yra problema su top meniu ....

Norėdami dalyvaut diskusijoje prašome Prisijungti arba Sukurti sąskaitą.

Išskleist
2019-02-16 08:34 #12740 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Nemokami Joomla templeitai
step by step jei apie tai klausi:
docs.joomla.org/J3.x:Setup_a_Multilingual_Site

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.

Išskleist
2019-02-16 06:33 #12739 nuo bonemas
bonemas atsakė į temą: Nemokami Joomla templeitai
Ankščiau būdavo, kad naujesniai versijai, senos temos neigdavo, tai įskiepis buvo. Maniau ir dabar gal kažkas panašaus. Aš neseku visko nuosekliai :) Prisiunčiu temų ir bandau kompe kokia tiks, kaip perrašyt :) Ačiū :) Reik susirast temą apie joomlos kalbas. Noriu paklausinėt. Gal čia linką gali numest ? :)

Išskleist
2019-02-15 19:12 - 2019-02-15 19:13 #12738 nuo Megejas
Megejas atsakė į temą: Nemokami Joomla templeitai
Labas,
:) taip jau būna gal tas nemokamas turi mokamą versiją? nors šiaip tai čia nieko neįprasta, Čia nesukonfigūruota ir viskas. Nėra "sliderio", modulių, aišku kažkur reik jiems "prefiksus" atitinkamus suteikt ir .t.t . Žodžiu nesukonfigūruotas jei nėra instrukcijos ar varianto su demo duomenimis tada popieriai nekokie. Galima dar jei jis yra online pažiūrėt kodą ir manau apie 80% nustatymų atkast

Visi dalykai įmanomi, kol neįrodyta, kad jie neįmanomi.
Paskutinis taisymas: 2019-02-15 19:13 nuo Megejas.

Išskleist
2019-02-15 18:45 #12737 nuo bonemas
bonemas sukūrė temą: Nemokami Joomla templeitai
Gal jau yra panaši tema, bandžiau ieškot, neradau. Retai lankausi, nors svetainę žinau ir pradėjau lankytis nuo pirmų jos gyvavimo dienų. Aišku prisimeni, kaip kažko reikia, o kaip kitaip :)
Problema, tą, kad jai randi kokią Joomla templeita nemokamą, ne visi pasileidžia. Tai yra pasileidžia, bet ne viską rodo. Kur problema ? Testuojuosi su naujausia joomla. Ir Joomla templeitus siunčiuosi 3x ..... :)
Taip atrodo :

O taip turi atrodyti :

Dedu paveikslėlį, kaip pas mane atrodo ir kaip turi atrodyt. Vienas iš pavyzdžių
Ačiū :)
Priedai:

Puslapio sukūrimo laikas: 0.245 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.