Kaip teisingai užduoti klausimą forume?

Išskleist
2011-09-11 12:22 #4881 nuo bandana
bandana sukūrė temą: Kaip teisingai užduoti klausimą forume?
Teisingai uždavę klausimą, atsakymo į jį sulauksite greitai. Ir priešingai - neaiškiai suformulavus klausimą, reikės ilgai papildomai klausinėti, kol bent paaiškės, nuo ko pradėti.

Problemą, kurią norite išspręsti, reikia aprašyti išsamiai, nurodyti išbandytus sprendimo būdus (taip išvengsite pasikartojančių patarimų), papildomai pridėti paveikslėlių su pažymėta klaida arba pavyzdžiu, kurį norite pasiekti. Paveikslėlius reikia talpinti ne išoriniuose interneto serveriuose, o tiesiogiai rašomoje temoje, naudojantis apačioje matomu lauku "Įkelti failą".

Jei savo temoje minite kokį nors Joomla! priedą, įdėkite nuorodą, kaip jį surasti extensions.joomla.org tinklapyje, arba nuorodą į to priedo namų tinklapį. Jei Jūs to nepadarote, tas, kuris nori Jums padėti, pats priverstas ieškoti informacijos įvairiais būdais - todėl savo darbą Jūs užkraunate kitiems.

Aprašydami problemą iš karto atsakykite į šiuos klausimus:
Tikslus klaidos pranešimas: pvz. DB function failed with error number 1030.
Joomla versija: tiksli versija, pvz. 1.5.23
Serveris: WAMP, XAMPP, kitas serveris localhoste ar serveris internete.
FTP sluoksnis: Įjungtas ar išjungtas
Aplankų įrašymo teisės: Pasitikrinkite, ar Jūsų tinklapyje aplankams suteiktos leidimo rašyti į juos teisės. Tai galite pasitikrinti savo tinklapio administravime, pvz. - Joomla 1.5 versijoje tai būtų Pagalba ->Sistemos info -> Direktorijos leidimai.

"Neklausk, ką tau davė tavo šalis. Klausk, ką tu davei savo šaliai". J.F. Kenedis
Tema užrakinta.
Puslapio sukūrimo laikas: 0.240 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.