Forumo taisyklės

 

 1. Forumo pagrindinė kalba – lietuvių. Rašykime lietuviškomis raidėmis ir, pagal galimybes, darykime kuo mažiau klaidų.
 2. Forumo temos kuriamos tik tada, kai yra aiškiai suformuluotas klausimas. Temos, be konkretaus, prasmingo pavadinimo pvz: pagalbos, sos ir.t.t. ar aiškaus turinio gali būti trinamos be įspėjimo. Naujam klausimui kuriama nauja tema.  Nariai, nepaisantys šių taisyklių, bus įspėti. Sistemingai tai darantys nariai gali būti pašalinti iš forumo.
 3. Nerašyti bereikšmių pranešimų, tokių, kaip viena ir daugiau šypsenėlių, nieko (arba beveik nieko) kontekste nereiškiančių žodelių.
 4. Nedubliuoti jau esamų temų. Prieš kurdami naują temą būtinai apsižiūrėkite. Galbūt tokia jau yra sukurta?
 5. Stenkitės rašyti kuo pilnesnius, gerai pagrįstus atsakymus, kad nekiltų abejonių dėl Jūsų nuomonės. Sukūrę naują, temą stenkitės ją priskirti konkrečiausiai temos turinį atitinkančiai kategorijai.
 6. Neįžeidinėti vieni kitų nepriklausomai nuo susidariusios situacijos, nenaudokite necenzūrinių žodžių jokia kalba ir jokia forma.
 7. Forume griežtai draudžiama skelbti informaciją, kuri prieštarauja Lietuvos Respublikos įstatymams ir kitiems teisės aktams, propaguoja arba giria nusikalstamą ar pavojingą veiklą. Sistemingai tai darantys nariai bus pašalinti iš forumo.
 8. Draudžiamos bet kokios informacijos talpinimas apie nelegalių programų, produktų ar kitokios informacijos siuntimąsi ir nuorodos į jas.
 9. Forume negalima skelbti reklaminio pobūdžio medžiagos. Jeigu norite kažką reklamuoti, susisiekite su forumo administracija. Nariai, nepaisantys šios taisyklės, gali būti pašalinti iš forumo be įspėjimo.
 10. Forumo administracijai svarbus kiekvienas registruotas forumo narys, todėl jeigu turite nusiskundimų forumu ar jo nariais (tame tarpe ir administracija), prašome susisiekti su administracija (bet kuriuo asmeniu) ir argumentuotai paaiškinti savo nusiskundimų priežastį.
 11. Forumo administracijos (administratoriai ir moderatoriai) žodis yra paskutinis ir viešai nesvarstomas. Jeigu nesutinkate su sprendimu, prašome kreiptis į administracijos narius asmeniškai.
Puslapio sukūrimo laikas: 0.290 sekundžių
Forumas naudoja Kunena forumas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.