Viskas prasidėjo prieš 9 metus kai Andrius sugalvojo sukurt internetinį tinklalapį ir susidūręs su tam tikrais veiksniais sukūrė Joomla123.lt tinklalapį. Plačiau apie tai čia.
Per tuos metus tinklalapis įgijo gana nemažą populiarumą  ir savo lankytojų kategoriją , nes nieko panašaus Lietuvoje nebuvo.Tie kas norėjo patys susikurt savo tinklalapį ir nežinojo kaip ir nuo ko pradėt Joomla123.lt buvo pradžių pradžia. 
Joomla123.lt
bendruomenės ir administracijos pagalba šiuo metu yra sukauptas nemažas Joomlos TVS ir jos papildinių sulietuvintų paketų kiekis kuriais gali naudotis visi lankytojai. Nuo 2009 m. praėjo nemažai laiko ir per tą laikotarpį  sparčiai daugėjo įvairių TVS sistemų . Vienos jų išpopuliarėjo kitos nelabai, tačiau šiai dienai jų yra ne viena ir ne dvi ir su kuria kurti tinklalapį jau galima rinktis.

Atėjo laikas ir mūsų Joomla123.lt tinklalapiui atsinaujint ir pakalbėt apie ateities vizijas. Kaip ir anksčiau taip ir dabar tinklalapio turinys bus skirtas pradedantiesiems tinklalapių kūrėjams. Joomla123.lt  nėra nusitaikęs į profesionalius programuotojus. Jie čia sau naudingos  informacijos greičiausiai ras nedaug ar visai neras ,nes turinys ir straipsniai skirti tiems kas nori patys bandyt kurt tinklalapius ir neturi ar turi labai nedaug žinių šioje srityje.
Šiai dienai pasaulyje be Joomlos labai populiari (dabartiniu vertinimu populiariausia) atviro kodo TVS yra Wordpress todėl atnaujintame tinklalapyje bus skyrius skirtas šiai TVS. Jame bus talpinami straipsniai, patarimai, naujienos susiję su Worpress TVS. Forume taip pat atidaromas Wordpress skyrius.

Be šių dviejų TVS dar atidaromas skyrelis tiems kam nereikalingi tinklalapiai su įvairiomis funkcijos ir galimybėmis kuriuos galima susikurt naudojant Joomlą ar Wordpress bet reikia susikurt tik paprastą ir lengvai valdomą  elektroninę (internetinę) parduotuvę. Šiame skyriuje bus skelbiama apie tam sukurtą ir irgi  populiarią pasaulyje atviro kodo TVS Opencart. Taigi tokios artimiausios mūsų gairės ir mes kviečiame visus norinčius prie to prisidėt, nes kuo daugiau patys kažką duosime tuo daugiau turėsime visi . Prašome dalintis patarimais forume, dalintis mintimis ir rašyt straipsnelius, talpint šių TVS ir jų papildinių vertimus į lietuvių kalbą.

Atnaujintame Joomla123.lt tinklalapyje išimta nebeaktuali pasenusi medžiaga t.y. straipsniai, vertimai susiję su Joomla 1.5 -2.5 versijomis, atnaujintas forumas. Jei kažkam prireikė senų versijų vertimų rašome konkrečia ko reik ČIA arba forume

 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.