Įvadas

PDFSpausdintiEl. paštas

Ketvirtadienis, 30 Gruodis 2010 12:40 Parašė Andrius Balsevičius Peržiūrų: 35852

Tinklapiui sukurti reikia laiko ir pastangų

Jei ruošiesi statyti namą pats, turi žinoti, kad reikės ir pasimokyti, ir padirbėti. Tačiau rezultatas gali tenkinti labiau, negu tada, kai viską už tave padaro kas nors kitas. Turi būti pasiruošęs skaityti, mokytis, dalyvauti forume ir pasisemti kantrybės. Mūsų tinklapyje yra pateikta nemažai mokomosios medžiagos, kuri padės tiek pradedančiam, tiek jau pažengusiam Joomla naudotojui.

Kairiajame stulpelyje dviejuose meniu - Pirmieji žingsniai ir Eikime toliau - rasi pagrindinę informaciją nuo ko reikėtų pradėti, kuriant savo tinklapį.

Čia išmoksi įdiegti Joomlą, ją sulietuvinti, parašyti straipsnį ir sukurti meniu, įdiegti įvairius tinklapio priedus, pagerinančius tinklapio išvaizdą, saugumą ir funkcionalumą.

Jei prisėsi šeštadienio ryte, vakare jau būsi neblogai susipažinęs su Joomla ir turėsi savo pirmąjį tinklapį.

Daugelyje pamokų yra pateikti video įrašai, juos visus galima rasti Joomla123.lt YouTube kanale.

Jei laikas tau brangus

Jei tu esi verslininkas, ir tau reikia tinklapio, kuriame bus šimtai puslapių informacijos, jei tavo tinklapis bus elektroninė parduotuvė ar kitoks sudėtingesnis sprendimas, jei nori išskirtinio dizaino tinklapio šablono ir visa tai reikia padaryti greitai, tau reikėtų pagalvoti, ar nevertėtų už tinklapio sukūrimą tiesiog susimokėti. Taip sutaupysi savo laiką, kuris visiems yra pats brangiausias dalykas pasaulyje.

Tačiau jei tavo verslas smulkus, o pats turi noro ir laiko pasimokyti naujų dalykų, tai pasinaudojęs čia esančia informacija gali susikurti tikrai neblogai atrodantį reprezentacinį įmonės tinklapį.

Paskelbta: 2016-02-16 18:58 nuo arturasmg #12404
Sveiki
Jūsų tinklapyje pirmieji žingsniai ir pamokos žaliems su Joomla 1.5
O kaip su naujausia v3.4.8 versija ? Kaip išmokti?
Ačiū.
Paskelbta: 2016-02-16 19:13 nuo Megejas #12405
Labas,
Na taip ir išmoksti sėdi ir mokiniesi iš principo ar j1.5, ar j2.5 ar joomla 3 naujausia versija jokio skirtumo . Na išvaizda kažkiek skiriasi ,naujoje versijoje keletas papildomų funkcijų yra viskas.Principas lieka tas pats.
Esmė paprasta jei yra noras išmoksi.

Aptarkite šį straipsnį forume
Norėdami dalyvauti diskusijoje turite prisijungti arba užsiregistruoti .

Joomla123.lt is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.
The Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.