Norėdami savo tinklalapyje apsaugoti nuotraukas ar paveikslėlius paprastai uždedame taip vadinamus vandens ženklus (watermark). Dirbant su Joomlai  teko sutikt pora įskiepių kurie tai daro tačiau nors ir mokami jie turi savų trūkumų ir pagrindinis jų yra tai kad jeigu naudojamos galerijos, elektroninės parduotuvės, turinio konstravimo įrankiai (CCK)  ar kiti komponentai paprastai šie įskiepiai juose neveikia ir reikia ieškot konkrečiam komponentui sprendimo o universalaus įskiepio nėra.

 Po ilgesnių eksperimentų pavyko surast labai paprastą ir neblogai veikiantį skriptą kuris nerišamas prie konkrečios TVS  ir veikia praktiškai visur.
Instrukcija kaip naudotis skriptu:


1.    Parsisiunčiame skriptą
2.    Išpakuojame archyvą.
3.    Kataloge esančius du watermark paveikslėlius pakeičiame savais su tokiais pat pavadinimais. Čia ir bus iš jų daromas vandens ženklas.
4.    Katalogą watermark perkeliame į tinklalapio šakninį katalogą.
5.    .htaccess failą kopijuojame į tuos katalogus kuriuose saugomos nuotraukos ar paveikslėliai ant kurių reikia uždėt vandens ženklus.

Tikriname kas gavosi ir džiaugiamiems rezultatu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.