Ši funkcija yra standartiškai numatyta Joomloje tačiau nemažai kas nežino apie ją ir nesinaudoja. Čia trumpai aprašysiu kaip ja pasinaudot.

Taigi pirmiausiai susikuriame ar parsiunčiame reikiamą paveikslėlį. Prisijungiame prie Joomlos administravimo skydo, einame į menių tvarkyklę ir atsidarome reikiamą menių punktą. Tada atidarome skirtuką „Nuorodos tipas“ ir punkte „Nuorodos paveikslėlis“ įkeliame ikonėlę.

 

 

Išsaugome ir tikriname ką gavome .

Matome paveikslėlis įsikėlė dabar tik reikia truputi sutvarkyt atvaizdavimo stilių todėl grįžtame į administravimo skydą ir toje pat kortelėje punkte „Nuorodos css stilius“ susikuriame šiai nuorodai klasę pvz.: img-home-button ir išsaugom.

Tada atsidarome naudojamo šablono stiliaus css failą ir pabaigoje šiam paveikslėliui prarašome stilius. Mano atveju padarau tarpa tarp paveikslėlio ir užrašo.

1
2
3
.img-home-button img{
padding:0 5px 0 0! important;
}

Tikriname rezultatą.

Kaip matote tai greita ir paprasta. Taip galima gražiai apipavidalint menių punktus nenaudojant pašalinių plėtinių.

Sekantis niuansas jei mums reikia galima visai nuimti užrašą paliekant vien tik paveikslėlį. Taip gana dažnai šablonuose daroma su pradiniu meniu punktu.

Vėl grįžtame į „ Nuorodos tipo“ kortelę ir apatiniame punkte „Pridėti menių pavadinimą“ spaudžiame mygtuką NE ir išsaugome.

Žiūrime kas gavosi.

Viskas puikiai.

Sėkmės dirbant su Joomla :)

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.