"Priverstinis" Joomlos įdiegimas

PDFSpausdintiEl. paštas

Sekmadienis, 15 Birželis 2014 20:59 Parašė Rimvydas Peržiūrų: 2821

( 5 Balsai )
"Priverstinis" Joomlos įdiegimas - 5.0 out of 5, based on 5 votes
Retkarčiais iškylanti bėda kai į serverį negalima įdiegti Joomlos t.y.  diegimas vyksta tačiau antroje jo fazėje (duomenų bazės lentelių kūrimas) užstringa ir nesibaigia. Ką tokiu atveju daryt. Bandymai viską kartoti nuo pradžių rezultato neduoda. Jei tai vyksta localhoste galima pabandyti perkrauti serverį retkarčiais tai padeda tačiau ne visada o jei realiame "hoste" tai to aplamai nepadarysime. Instrukcija kaip reikia diegti Joomla "rankiniu" būdu:

Jei tai įvyksta kaip minėjau antrame žingsnyje (DB lentelių kūrimas) tai matome tokį vaizdą kuris nesibaigia niekada:1. Tokiu atveju stabdome diegimą prisijungiame per FTP programą (jei tai realiame hoste) prie šakninio katalogo ir įsitikiname kad Joomlos failai išpakuoti ir sukelti.

2. Prisijungiame per phpMyadmin prie duomenų bazės ir jei yra kiek sukurtų lentelių jas triname. Paliekame tuščią DB.

3. Atsidarome katalogą manotinklalapis.lt/installation/sql/mysql/  ir naudodami Notepad++ (aš rodau pvz. naudodamas šią programą) ar kitą teksto redaktorių atsidarome failą joomla.sql .

Spaudžiame Search->Replace pakeičiame prefiksą #_ į mums reikalingą pvz j123_ (spaudžiame Replace all) ir išsaugome failą .4. Atsidarome tuščią duomenų bazę ir importuojame pakeistą joomla.sql failą .

5. Iš katalogo Installiation kopijuojame failą configuration.php-dist į šakninį tinklalapio katalogą ir jį pervardiname į configuration.php .

6. Atsidarome šį failą tekstinio redaktoriaus pagalba ir surašome prisijungimo prie DB duomenis, pilną kelią iki log ir tmp katalogų.Falią išsaugome.7. Ištriname Installiation katalogą ir tikriname kaip veikia.

Jei viską padarėte teisingai viskas turi veikt tik negalėsite prisijungti prie administravimo skydo, nes nėra sukurtas Vartotojas. Tai padaryti galite prisijungė prie duomenų bazės ir užpildę prefix_users ir prefix_user_usergroup_map lenteles.

Jei nežinote kaip tai padaryt ir ką rašyt tada parsisiunčiate šį archyvą, išsipakuojate pasikeičiate failų pavadinimuose ir jų viduje prefiksus į jums reikalingus, išsaugote  , importuojate į savo DB ir bandote prisijungimą.


Vartotojo vardas admin slaptažodis: admin

Aptarkite šį straipsnį forume
Norėdami dalyvauti diskusijoje turite prisijungti arba užsiregistruoti .

Joomla123.lt is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.
The Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.