Joomloje vis dar dažnokai pasitaikantis reiškinys kai po įdiegimo vietoje laukto vaizdo išvystame baltą ekraną be jokių užrašų . Taigi ką tokiu atveju reikia daryti ir kaip spręst problemą.
Pirmiausiai tai nereikia pult į paniką viską trint ar iš naujo diegt ir t.t. Baltas ekranas tai reiškia, kad pati Joomla neužsikrovė ar dalinai užsikrovė iki tam tikros klaidos ir ties ja viskas sustojo

todėl pirmiausiai reikia padaryti, kad ta klaida būtų matoma ekrane.
Pirmas  ir pats paprasčiausias būdas jei galime prisijungti prie Joomlos administravimo skydo einame į Globalius nustatymus ir įjungiame klaidų rodymą.Jei tai nepadeda ar negalima patekt į valdymo skydą  tada galima pabandyti klaidas išvestį į ekraną pakoregavus configuration.php failą pakeičiant $error_reporting reikšmę maksimalia:

1
$error_reporting = 'maximum';

Jei ir tai nepadeda ir yra galimybė prieiti prie php.ini failo (pvz. tinklalapis yra localhoste) tai atsidarę php.ini failą įjungiame klaidų rodymą:

1
2
display_errors = On
error_reporting = E_ALL & ~E_NOTICE & ~E_STRICT

Jei tokios galimybės nėra tada galima pabandyti tai atlikt .htaccess failo pagalba  įrašydami jame :

1
php_value display_errors 1

Taip pat tai galime padarydami įrašą pagrindiniame index.php faile (ne šablono o šakniniame kataloge esantį failą koreguojame) pačioje pradžioje po <?php įdedame:

1
ini_set('display_errors', TRUE); error_reporting(E_ALL);

Na ir paskutinis variantas galima panagrinėt serverio error.log failą jame matysime klaidos vietą.
Kai bus matomas klaidos pranešimas toliau jau bus galima spęst problemą. Kaip tai daryt? Kadangi variantų gali būt dešimtys tai jų čia neaprašysi ir jei jums klaidos pranešimas nieko nesako tai reikia ieškokit pagalbos forume užduodant konkrečius klausimus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Blokuoti slapukus jūs galie atlikę atitinkamus nustatymus  naršyklėje.