Web developer Joomla papildinys Chrome naršyklei

PDFSpausdintiEl. paštas

Sekmadienis, 23 Vasaris 2014 21:47 Parašė Rimvydas Peržiūrų: 3723

( 5 Balsai )
Web developer Joomla papildinys Chrome naršyklei - 4.2 out of 5, based on 5 votes

 Programuotojų kuriančių tinklalapius darbui palengvinti yra sukurta daugybe įvairių servisų ir programų. Dalis jų veikia atskirai kitos integruojamos į naršykles. Vienas  tokių populiariausiu ir žinomiausiu papildinių yra Firebug skirtas Firefox naršyklei . Apkarpyta Lite versija yra ir Chrome naršyklei, tačiau dabar ne apie jį. Kitas mano mėgstamas ir Firefox naršyklėje naudojamas papildinys yra Web developer . Nors pagrinde naudojuosi Firefox naršykle karkartėms prireikia ir Chrome todėl nusprendžiau pasiieškot kažko panašaus  šiai naršyklei ir žinoma radau Web developer papildinį kuriame be daugybės jau žinomų funkcijų  randame vieną papildomą skirtą specialiai Joomlai.

t.y čia yra funkcija kuri palengvina ,paspartina darbą administruojant ir tvarkant tinklalapius sukurtus Joomlos TVS pagrindu. Neklaidžiojant po įvairius meniu ar renkant įvairias komandas naršyklėje galima vieno mygtuko paspaudimu peržiūrėt modulių pozicijas, sitemaps,robots.txt failus patekt į įskiepių, modulių, straipsnių ir t.t administravimo ir tvarkymo puslapius.
Įskiepį galima rasti čia : Web developer Joomla . Jį įdiegus naršyklės kampe matome ikoną (1) ją paspaudus pasirenkame kortelę Joomla (2)

 

Paskelbta: 2014-02-24 14:47 nuo naujokas1986 #11155
Dėkui

Aptarkite šį straipsnį forume
Norėdami dalyvauti diskusijoje turite prisijungti arba užsiregistruoti .

Joomla123.lt is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.
The Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.