Google atnaujino paieškos algoritmą

PDFSpausdintiEl. paštas

Šeštadienis, 16 Gegužė 2015 20:42 Parašė Rimvydas Peržiūrų: 1937

( 2 Balsai )
Google atnaujino paieškos algoritmą - 5.0 out of 5, based on 2 votes

Informacija visiems kas dar jos nėra girdėjes. Kompanija Google pranešė, kad nuo 2015 m. balandžio 21 d. daug daugiau dėmesio bus skiriama internetinių puslapių suderinamumui su mobiliais įrenginiais. Tokie puslapiai Google paieškos sistemos rezultatuose bus rodomi aukščiau, nei tie, kurie neturi mobilių versijų.

Paieškos rezultatams įtaką darys ir suindeksuota informacija apie programėles, kurios yra įdiegtos vartotojų mobiliuose įrenginiuose. Google teigimu, pokyčius paieškos sistemos rezultatuose pastebės ir patys išmaniųjų telefonų bei planšečių vartotojai.

Google atstovai teigia, kad vis daugiau vartotojų internetu naudojasi, pasitelkę mobilius įrenginius, todėl firminės paieškos sistemos algoritmai turėtų adaptuotis prie naujų realiųjų. Tai reiškia, kad taip vadinami „mobile-friendly“ puslapiai turės aukštesnį prioritetą paieškos rezultatuose.

Kiek anksčiau Google ėmėsi veiksmų, kad būtų pagerintas paieškos sistemos darbas, kai vartotojai naudojasi mobiliu internetu. Praėjusių metų vasarą pradėti žymėti puslapiai, kurie gali neturi mobilių versijų, dažnai į tokių sąrašą patekdavo Flash technologiją naudojantys resursai.

Google tikisi, kad paieškos sistemos pakeitimai privers puslapių savininkams daugiau dėmesio skirti mobilioms versiją (arba tokią sukurti, jei jos nėra).

Jei norite sužinoti kaip jūsų tinklalapį vertina Googlė tai spaudžiame šią NUORODĄ ir pasitikriname. Šiame tinklalpyje taip pat gausime rekomendacijas kokius veiksmus reikėtų atlikt, kad tinklalpis atitiktų visus keliamus reikalavimus.


Aptarkite šį straipsnį forume
Norėdami dalyvauti diskusijoje turite prisijungti arba užsiregistruoti .

Joomla123.lt is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.
The Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.

Naujausias vertimas

Virtuemart 3 lietuviškas vertimas
02 Spalis 2015, 12.07 Joomla123.lt administracija
Virtuemart 3 lietuviškas vertimas
Virtuemart 3 komponento vertimas į lietuvių kalbą.Tinka visoms VM3.x.x versijoms....

Paskutinis atnaujintas

Joomla 3
22 Sausis 2017, 21.57 Joomla123.lt administracija
Joomla 3
Turinio valdymo sistemos Joomla! 3.0 lietuviškas vertimas. 2015.08.23 Joomla 3.4.3 versijos...

Prisijungti

Paremkite Joomla123.lt

subculture-coffee-icon