Naudingos pagalbinės programos

PDFSpausdintiEl. paštas

Antradienis, 24 kovas 2009 00:54 Parašė Joomla123.lt administracija Peržiūrų: 21286

( 13 Balsai )
Naudingos pagalbinės programos - 4.1 out of 5, based on 13 votes

Čia rasite nuorodas į įvairius nemokamas programas, kurios pravers bet kuriam, kuriančiam savo tinklapį ar dirbančiam kompiuteriu. Dauguma čia išvardintų programų yra visiškai nemokamos.

gimp_logo

Gimp - paveikslėlių aprodorojimo programa, praktiškai prilygstanti Adobe Photoshop. Pravers redaguojant tinklapyje naudojamus paveikslėlius.

 

icofx

IcoFX - nemokama piktogramų (paveikslėlių, kurių tipas yra .ico) kūrimo ir redagavimo programa.

 

notepad_logo

Notepad++ - standartinio Windows Notepad pakaitalas, turintis žymiai daugiau galimybių. Šia programa redaguojant failus, kurių tipas yra .php, .html, .css, taikomas spalvinis teksto formatavimas, kas labai palengvina orientavimąsi.

 

ini_translator_logo

Ini translator pravers kiekvienam, kuris nori išversti kokio nors Joomla! priedo sąsąją iš anglų į lietuvių kalbą.

 

winklogo

Wink - naudojantis šia programa galima įrašinėti kompiuterio ekrane vykstančius įvykius, po to naudoti juos demonstraciniais tikslais. Ekrano skaidres galima papildyti įvairiais užrašais ir efektais. Demonstracinio tinklapio instrukcijoms pateikti naudojama būtent ši programa.

 

total-commander-logo

Total Commander - programa, panaši į Windows Explorer, tačiau turinti daugiau funkcijų. Ši programa taip pat turi galimybę prisijungti prie pageidaujamo FTP serverio ir įkelti į jį norimus failus. Ši programa yra nemokama naudotis mėnesį.

 

filezilla-logo FileZilla - programa, skirta keistis failais su FTP serveriais. FTP prisijungimui prie savo serverio galite naudoti tiek Total Commander, tiek FileZilla.

 

passwgen

Password Generator XP - slaptažodžių generatorius. Programa tik generuoja slaptažodžius, tačiau jų nesaugo. Jei slaptažodžiams įsiminti naudojate naršyklę, tai šį įrankį galite naudoti unikaliems slaptažodžiams generuoti.


Aptarkite šį straipsnį forume
Norėdami dalyvauti diskusijoje turite prisijungti arba užsiregistruoti .

Joomla123.lt is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.
The Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.