Joomla 2.5 vertimo klaidų tikrinimas

PDFSpausdintiEl. paštas

Šeštadienis, 26 Gegužė 2012 00:44 Parašė Martis Peržiūrų: 3755

( 8 Balsai )
Joomla 2.5 vertimo klaidų tikrinimas - 5.0 out of 5, based on 8 votes
kalba

Turbūt, kas verčia Joomla išplėtimus, susiduria su tokia problema, kad išvertus visus išplėtimo failus ir įdiegus kalbos paketą, vis tiek išplėtimo kalba nepasikeičia. Greičiausiai tokia problema kyla todėl, kad trūksta atidarančių ar uždarančių kabučių vertimo failuose. O kai išplėtimo kalbos faile būna keli šimtai ar tūkstantis vertimo eilučių, tai rankiniu būdu sunku rasti visas tokias klaidas.  Tačiau pati Joomla jau turi tokį įrankį šioms klaidoms rasti.

Tam tereikia globaliose nuostatose įgalinti kalbos derinimą:

kalba1 Kalbos derinimas

Po šio veiksmo, puslapio apačioje atsiras tokie pranešimai:

kalba2 Kalbos derinimas

Jei fonas juodas ir pilkas , tai reiškia, kad vertimo failuose klaidų nėra. Tačiau jei jų yra, bus matomas toks pranešimas:

kalba3 Kalbos derinimas

Iš čia galima pamatyti, kad kataloge administrator/language/lt-LT/ esančiame faile lt-LT.com_banners.ini yra dvi klaidos eilutėse 55 ir 61. Šias klaidas ištaisius, daugiau pranešimas apie klaidas nebus rodomas.

Toks klaidų tikrinimas veikia ir svetainės išorinėje sąsajoje, todėl jį geriau atlikti kai svetainė išjungta, nes visi lankytojai irgi matys šiuos pranešimus.

Taip pat būna atvejų, kai bet kurioje verčiamos eilutės vietoje reikia panaudoti kabutes. Pavyzdžiui, reikia panaudoti žodį “Joomla123“ su kabutėmis. Tai irgi bus skaitoma kaip klaida, todėl kabutes reikia pakeisti simboliais "_QQ_". Tada toks žodis turėtų atrodyti taip: "_QQ_"Joomla123"_QQ_".


Aptarkite šį straipsnį forume
Norėdami dalyvauti diskusijoje turite prisijungti arba užsiregistruoti .

Joomla123.lt is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.
The Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.