Tinklapio SEO

Paveikslėlių ALT ir TITLE gairės

PDFSpausdintiEl. paštas

Ketvirtadienis, 28 Lapkritis 2013 22:47 Parašė Rimvydas Peržiūrų: 4029

( 8 Balsai )
Paveikslėlių ALT ir TITLE gairės - 4.9 out of 5, based on 8 votes

seo.jpg

Tęsiant temą apie Joomlos SEO dabar pakalbėsime apie paveikslėlius kuriuos talpiname į tinklalapį ir apie jų tokius parametrus kaip title ir alt. Dauguma mūsų į tai nekreipiame dėmesio tačiau tai atsiliepia puslapio indeksacijai ir norint turėt tvarkingą tinklalapį atitinkantį standartus juos reikia pildyti.
Pirmiausiai kam jie yra skirti. ALT gairė tai alternatyvus tekstas kuris bus parodomas vietoje paveikslėlio jei dėl kažkokių priežasčių naršyklė jo negalės apvaizduot tai gali būt pvz.: paveikslėlio pavadinimas ar raktinė frazė. TITLE tai užrašas kuris pasirodo tada kai užvedame kursorių ant paveikslėlio.

 

SEO. Virtuemart 404 puslapis

PDFSpausdintiEl. paštas

Šeštadienis, 28 Rugsėjis 2013 08:49 Parašė Rimvydas Peržiūrų: 2966

( 2 Balsai )
SEO. Virtuemart 404 puslapis - 5.0 out of 5, based on 2 votes

Tie kas naudojasi virtuemart komponentu tikriausiai atkreipė dėmesį į tai, kad jei bandome surinkti nesančios prekės ar kategorijos adresą sistema nenukreipia į standartinį Joomlos 404 puslapį, o tai nėra gerai žiūrint iš tinklalapio SEO optimizavimo pusės. Norėdami ištaisyti šią padėti turime truputi pakoreguoti router.php failą.
Susirandame failą  components/com_virtuemart/router.php ir atsidarę ieškome funkcijos virtuemartParseRoute. Pačioje jos pabaigoje apie 620 eilute yra kodas:

 

SEO. Tinklalapio žemėlapis ir jo pateikimas Googlei

PDFSpausdintiEl. paštas

Antradienis, 10 Rugsėjis 2013 20:18 Parašė Rimvydas Peržiūrų: 4507

( 5 Balsai )
SEO. Tinklalapio žemėlapis ir jo pateikimas Googlei - 5.0 out of 5, based on 5 votes

Tenka, matyt , nemažai tinklalapių sukurtu Joomlos TVS pagalba, bendraut su jų kūrėjais ir dažnai į užduotą kausimą kur tinklalapio žemėlapis gaunamas atsakymas: o kam jis reikalingas.....
 Taigi šiame straipsnyje pateiksiu atsakymą kas tai yra ir kam jis reikalingas. Tinklalapio žemėlapis vienas pagrindinių SEO elementų. Padarius žemėlapį indeksacijos robotams paprasčiau, aiškiau ir greičiau atlikti tinklalapio indeksaciją, o  tuo pačiu ir mes esame tikri, kad į žemėlapį įtraukti puslapiai yra suindeksuoti ir įtraukti į paieškos sistemas.
 Kaip sukurti svetainės žemėlapį? Tam yra naudojami papildomi komponentas . Vienas jų
Xmap. Tai gana paprastas ir patogus komponentas kuriantis HTML (lankytojams)ir XML (paieškos robotams) žemėlapio versijas.

 

Puslapis 1 iš 3

«PradžiaAnkstesnis123ToliauPabaiga»

Joomla123.lt is not affiliated with or endorsed by Open Source Matters or the Joomla! Project.
The Joomla!® name is used under a limited license from Open Source Matters in the United States and other countries.